EvoTech, endüstriyel - sanayi tipi elektrikli / mazotlu fanlı ısıtıcılar ve kanal tipi ısıtıcılar ile
ısıtılması gereken tüm alanlarda eşsiz çözüm ortağınız.
EvoTech pano klimaları ile yüksek kondenzasyon sıcaklıklarında bile muhteşem sonuçlar alabilirsiniz.

Ürün Grupları

Kullanım Alanları

Kafe / Restoran

Kafelerin ve restoranların kış bahçelerinde veya iç ortamlarında iç ortam ısısını homojen olarak tüm alana yaymak, yukardan yanmalı ısıtıcılara (radyant, infrared) kıyasen konforlu ısıtma sağlarken hem sizi hem de müşterilerinizi memnun edecektir.

Devamını Oku

Atölye / Fabrika / Spor Salonları

Geniş veya uzun alanların özel bir ısıtma sistemi olmadan ısıtılmasının imkansız oluşunu ortadan kaldıran EvoTech ısıtıcıları alanınızın büyüklüğüne göre seçebilirsiniz.

Devamını Oku

İnşaat / Şantiye

Özellikle beton kurutma, epoksi kurutma, alçı kurutma ve sıva kurutma işlerinde mazotlu EvoTech cihazların performansına hayran kalacaksınız. Kendi halinde kurutma işlemine bıraktığınızda günler sürerken, EvoTech ısı cihazları ile saatler içerisinde alanlarınızı kurutmanın mümkün olduğunu göreceksiniz.

Devamını Oku

Sera/ Çadır

EvoTech ısı cihazları tam otamasyonlu şekilde çalışabilecek yapıda dizayn edilmişlerdir. Halihazırda üzerinde bulunan termostatlarını kullanarak ya da talebiniz halinde otomasyon sisteminize entegresinin sağlanması neticesinde %100’e yakın verimli yanma sağlayarak kazancınızı artıracak İş’te sizi ısıtacaktır.

Devamını Oku

Ev / Ofis

Evinizde veya iş yerinizde, yani küçük alanlarda da kullanabileceğiniz, mobil, kurulum gerektirmeyen yapısı ile EvoTech ısıtıcılar baş köşede yerini alacaklardır.

Devamını Oku

Kurutma Alanları

Köme, pestil, endüstriyel kurutma vs. gibi amaçlarda size özel en etkili çözümü sunan EvoTech ısıtıcılar uzun ömürleri yüksek kapasiteleri ile istenilen işi istenilen zamana eriştirmenize yardımcı olacaktır.

Devamını Oku