EvoTech mazotlu fanlı ısıtcıların kullanım alanları içerisinde nereler var ve bu cihazların söz konusu alanlarda kullanılması ekonomik midir?

EvoTech mazotlu ortam ısıtıcıları yüksek verimlilikleri ve dayanıklı yapıları ile muadil tüm marka ve cihazlardan bir adım önde olduğunu kalite belgelerinin yanı sıra Avrupa ve Amerika'dan tescillenen deney sonuçları ile kanıtlamışlardır. Peki EvoTech mazotlu fanlı ısıtcıların kullanım alanları içerisinde nereler var ve bu cihazların söz konusu alanlarda kullanılması ekonomik midir?

Öncelikle EvoTech mazotlu fanlı ısıtıcıların kullanımında otomasyon sistemi bağlantılarının yapılması tüketimlerin minimize edilmesinde büyük olanaklar sağlayacaklardır. Bu noktada cihazların adetli ve geniş alanlarda kullanımlarında, cihazların üzerinde bulunan ortam termostatlarına ek olarak otomasyon sisteminin entegre edilmesi ile %50'lerin üzerinde tasaruf sağlamak mümkündür.

Peki EvoTech mazotlu ısıtıcıların kullanım alanları nerelerdir?

- Büyük ve geniş alan ısıtma,
- Sera ısıtma,
- Besi çiftlikleri ısıtma,
- Depo ısıtma,
- Hangar ısıtma,
- Çadır ısıtma,

EvoTech bacalı ve bacasız mazotlu fanlı ortam ısıtıcılarının değişik kapasitelerdeki profesyonel cihazları ile ısıtmak veya kurutmak istediğiniz tüm alanlarda güvenli ve sorunsuz gücün keyfini çıkarın.

İş'te sizi ısıtan teknoloji..!