EvoTech elektrikli ısıtıcılar doğalgazlı ısıtıcılar gibi kurulum gerektirmemesi, ürünlerin yerli imalat ile ülkemizde üretilmesi, proje  tesisat gerektirmemesi gibi hususlar dikkate alındığında bir çok noktada doğalgazlı ısıtıcılara göre avantaj sağlamaktadır.

Peki bu avantajlar nelerdir?

  • Fiyat avantajı: Ürünlerimizin doğalgazlı ürünlerin aksine Türk Lirası cinsinden satılıyor olması. Muadil kapasitede doğalgazlı ısıtıcıya göre neredeyse 10 katı bulan oranlarda fiyat farkı bulunması,
  • Kurulum avantajı: EvoTech elektrikli ısıtıcılar kurulum gerektirmediğinden dolayı doğalgazlı cihazlara göre daha pratik olmakla beraber istenilen alanda istenildiği zamanda ısıtma yapabilecek tasarıma sahiptir.
  • Mobil Isıtma: Ürünlerimizin proje gerektirmemesinden ve baca çıkışı istememesinden ötürü cihazlarımız kablosunun uzunluğunca istenilen noktaya konumlandırıla bilinir ve yer değişikligi istenildii şekilde gerçekleştirile bilinir.

Ülkemizde kış şatlarında özellikle fiyat tüketim döngüsü gibi unsurların fırsat maliyetleri hesaplandığında Doğalgazlı ısıtıcıların Elektrikli ısıtıcılar yerine tercih edilmesi halinde İstanbul şartlarında 15 yıl Ankara şartlarında ise 12 yıllık tüketim farkı müşteri tarafından peşinen ödenmiş olacaktır.

Bu noktada siz değerli müşterilerimiz ürünlerimizi kıyaslama yaptıklarında yukarıdaki tüm unsurları gözden geçirmeli ve araştırmaları neticesinde görecekleri üzere EvoTech Elektrikli Isıtıcıların avantajlarından bir an evvel faydalanmayı unumamalıdırlar.

%100 yerli üretim EvoTech Isıtıcıların memnun müşteri protföyüne sizler de katılın homojen ısınmanın tadını çıkarın.